Main menu:

Kliniky plastické chirurgie


Města:
Brno | Chotoviny | Havířov | Hradec Králové | Jihlava | Karlovy Vary | Kladno | Olomouc | Ostrava | Pardubice | Plzeň | Praha | Rokycany | Teplice | Třinec | Vrchlabí | Vysoké nad Jizerou | Ústí nad Labem | České Budějovice

Adema
Provádíme všechny zákroky z oboru plastická chirurgie.

Aestea
Klinika estetické a plastické chirurgie.

AesthGery
MUDr. Kamila Šormová - nabízíme zákroky plastické chirurgie.

Ansa sanatorium
Nejlepší služby v oboru chirurgie, plastické chirurgie, ortopedie a anestesie.

Asklepion
Klinika a institut estetické medicíny.

BODY - klinika plastické chirurgie
Jde o nově vybudované soukromé zdravotnické zařízení na zcela klidném místě v centru Brna. V přízemí najdete recepci, ambulance a poradnu, prodejnu zdravotnických prostředků pro pooperační péči a v prvním patře komplex operačního sálu se špičkovou výbavou odpovídající normám Evropské unie a lůžkové oddělení s komfortními jedno a dvoulůžkovými pokoji.

Beauty in Prague
Kosmetické operace v Praze. Plastičtí chirurgové registrovaní e Velké Británii.

Centrum estetické medicíny s.r.o.
Plastická chirurgie, estetická dermatologie, stomatologie.

Centrum jednodenní chirurgie Hvězda
Centrum jednodenní chirurgie je nové moderní nestátní zdravotnické zařízení poskytující komplexní zdravotní péči nemocným v nadstandardních podmínkách.

Emotions
Klinika plastické chirurgie Emotions.

Estetické centrum Praha
Nabízíme omlazení pleti pomocí mezoterapie, aplikace botulotoxinu, injekčních implantátů (kyseliny hyaluronové, hydroxyapatitu, akrylátových implantátů). Vyhlazení nosoretních rýh a léčba příčných vrásek na horním rtu u žen po čtyřicítce. Léčba akné, rozšířených pórů a nežádoucích pigmentací pomocí chemického peelingu pod dohledem odborného lékaře. Kompletní vlasové poradenství - padání vlasů, maštění vlasů, problémy s lupy, lupénka. * Oční ambulance !

Estheta - zdravotní zařízení
Naše soukromé zdravotní zařízení ESTHETA bylo založeno počátkem roku 1995 a jeho profesní kvalita je založena na dlouholetém působení všech členů operačního týmu ve specializovaném oboru na klinice plastické a estetické chirurgie.

Esthhé
Soukromá klinika plastické chirurgie a laserové estetiky.

Evropské centrum zdraví a krásy
Naše zařízení sdružilo jedny z nejlepších odborníků v oblastech obličejové chirurgie, ORL, stomatologie,plastické chirurgie, laserové chirurgie a kosmetologie.

Gyn centrum Praha
Výkony v oboru plastické a estetické chirurgie jsou v GynCentru zajišťovány špičkovými lékaři s praxí ve Velké Británii, Austrálii a Německu. MUDr. Krejča navíc disponuje licencí k provádění této praxe ve Velké Británii. Ohlasy našich pacientek špičkovou kvalitu práce potvrzují.

Inter Clinic
Naše privátní lékařské a kosmetické centrum kromě vlasových transplantací poskytuje dále specializované služby v korektivní dermatologii. Provádí se zde operační výkony estetické plastické chirurgie obličeje, ušních boltců, operace prsou, břicha a liposukce. Z dalších sužeb pak korekce mimických vrásek a jizev pomocí injekční aplikace kyseliny hyaluronové (Hylaform) nebo kalogenu (Zyderm, Zyplast)

Klinika CLT, s.r.o.
Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Václava Poláčka, Csc. a MUDr. Michala Šamudovského z FN v Praze Na Bulovce nabízí komplexní škálu estetických a plastických zákroků.

Laser Esthetic
Klinika laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie.

Laser Plastic
Klinika laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie.

Laserové léčebné centrum
Laserové léčebné centrum je prvním nestátním zdravotnickým zařízením na severní Moravě, zabývajícím se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie.

Laurea
První privátní klinika v Brně pro plastickou a estetickou chirurgii.

Lékařské centrum PEM
Plastická chirurgie, estetická chirurgie, kožní implantáty, gynekologie, stomatologie.

Lékařský dům Praha 7, a. s.
Oddělení plastické chirurgie provádí kompletní služby v oblastech kosmeticko-estetické chirurgie. Nabízí operativu jako je např. plastika obličeje, rekonstrukce poprsí, břicha, liposukce, transplantace vlasů a další.

MUDr. Alexandr Šimek
Plastická a estetická chirurgie - provádíme kosmetické operace očních víček, boltců, nosu, vypnutí kůže obličeje a krku - face lifting. Dále silikonové implantáty atd.

MUDr. Blanka Vraspírová
Třicetileté zkušenosti v oboru, nejmodernější metody, solidní jednání, individuální přístup a diskrétnost.

MUDr. David Štěpán
Na ambulanci se provádí celé spektrum chirurgických výkonů v oboru jak estetické - kosmetické plastické chirurgie, tak i chirurgických výkonů rekonstrukčních a léčebně.

MUDr. Janka Točíková
Provádíme drobné chirurgické výkony na kůži. Odstraňování pigmentových névů, lipómů, tumorů, nádory prsu.

MUDr. Jiří Vrbický
Plastická a estetická chirurgie a chirurgie ruky. Tumescentní liposukce. Lipoaugmentace. Kosmetické operace víček, nosu, rtu, uší, facelifting.

MUDr. Libor Polák
Estetická a plastická chirurgie - Morava. Plná erudice v oboru estetické plastické chirurgie. Zkušenost, diskrétnost, individuální přístup. Úplné spektrum prováděných výkonů oboru.

MUDr. Martin Petrlík
Jsme specializováni na péči o nemocné s křečovými žilami - diagnostiku a ambulantní odstraňování všech typů - od drobných metliček po velké, kmenové varixy

MUDr. Martin Šorma
Pracoviště plastické a estetické chirurgie je zaměřeno na provádění téměř celého spektra estetických plastických operací.

MUDr. Milada Franců
Plastická a estetická chirurgie.

MUDr. Miroslava Průchová
Provádíme úprvu očních víček, korekce vrásek čela, úpravy nosů, atd.

MUDr. Mojmír Muller
Specialista pro choroby kožní, venerické a pro estetickou dermatologii.

MUDr. Oskar Foldyna
Kromě poskytování standartních lékařských výkonů v oblasti klasické chirurgie, traumatologie, ortopedie, a stomatologie, provádíme také speciální výkony plastické a žilní chirurgie a nabízíme také pearcing, kosmetiku a permanentní make-up. Naše klinika je tzv. jednodenní klinika - s možností krátkodobé hospitalizace nebo ubytování ve velmi kvalitním hotelu (za příznivých cenových podmínek) s dopravou do naší kliniky.

MUDr. Pavel Giebel
Estetický a plastický chirurg.

MUDr. Pavel Hlava, CSc.
Moderní pracoviště plastické chirurgie se nachází v centru Karlových Varů. Vaší pohodu a spokojenost zajistí personál na vysoké profesionální úrovni pod vedením plastiského chirurga s 25-ti letou praxí.

MUDr. Petr Sirotek
Estetické a plastické operace Vám pomohou zahladit vrásky, odstranit jizvy, dodat Vašim tvarům plnost a změnit rysy tváře.

MUDr. Svatopluk Svoboda
V oblasti plastické a estetické chirurgie nabízí MUDr. Svatopluk Svoboda možnost provedení prakticky všech typů operací plastické chirurgie.

MUDr. Světla Procházková
Provádíme tumescentní liposukci.

MUDr. Tomáš Kydlíček
Z oblasti plastické a estetické chirurgie nabízí MUDr. Tomáš Kydlíček široké spektrum operací.

MUDr. Štefan Lešaník
Diagnostické centrum, plastická a estetická chirurgie.

MUDr.Pavel Kurial
Kompletní spektrum zákroků plastické chirurgie, korekce víček, nosu, boltců, rtů, face-lift, liposukce, operace prsů, plastika břicha, redukce paží, vytažení stehen.

Medical Laser Centre (MLC)
Medical Laser Centre bylo založeno počátkem roku 1997 jako první laserové pracoviště v České Republice se zaměřením na ošetřování kožních problémů lasery. Postupem času došlo k rozšíření spektra léčebných zákroků i z jiných medicínských oborů.

Perfect Clinic, s.r.o.
Perfect Clinic s.r.o. poskytuje profesionální služby v oblasti plastické chirurgie. Pracoviště se nachází v prostorách Rehabilitační kliniky Malvazinky v Praze 5, patřící společnosti Mediterra s.r.o.

Prim. MUDr. Daniel Furmánek
Provádíme estetické a plastické operace.

První privátní plastická a kosmetická chirurgie
Naše pracoviště funguje jako ambulantní nebo jednodenní zařízení. Tím je dáno i spektrum operačních zákroků, které provádíme. Celé spektrum operací estetické chirurgie s vyjímkou laserových operací. (víčka, čelo-endoskopicky, tváře, boltce, nosy, rty, prsa-zvetšení, zmenšení, modelace, operace břicha-venter pendulus, liposukce prakticky všech oblastí těla, injekce výplňových materiálů (filling). Operace kožních nádorů - nezhoubných i zhoubných. Vybrané operace rukou, některé poúrazové stavy, operace karpálního tunelu. Jsme jediné pracoviště plastické chirurgie, které k větším operacím na trupu a dolních končetinách používá již déle než 10 let epidurální anesthesii .

Riva
Privátní klinika RIVA je nové nestátní zdravotnické zařízení, zaměřené na poskytování nadstandardních zdravotnických služeb v oborech chirurgie plastická, chirurgie laserová estetická, chirurgie cévní, chirurgie všeobecná, gynekologie, ortopedie, ORL, dermatologie a lékařská kosmetika.

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o.
Plastická chirurgie - plastické operace očních víček, obličeje, nosu a ušních boltců. Zmenšení, modelace a zvětšení prsů, odsávání tuku - liposukce, operace břišních převisů. Laserové operace - křečových žil, chrápání, odstranění žilek a epilace chloupků.

Sanus
Oddělení plastické a estetické chirurgie zabezpečuje operační i konzervativní léčení téměř ve všech oblastech oboru.

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie
Specializujeme se na ošetření všech úrazů ruky mimo replantaci, diagnostika a léčba vrozených vad ruky, léčení poúrazových vad ruky.

Ústav estetické medicíny - Praha
Ústav estetické medicíny je největším pracovištěm svého druhu v České republice, ať již s ohledem na počet prováděných zákroků - v současné době dosahuje dvou tisíc ročně, tak i na počet zaměstnaných lékařů a kvalifikovaného zdravotnického personálu a rozsahu nabízených služeb.